Program

Dobroty na Ghettofestu

Místo: ul. Hvězdova
Ghettofest se o svoje…

6. 6. 2015
zpět

Dobroty na Ghettofestu, 6. 6. 2015 v 13.00

Datum: 6. 6. 2015

Místo: ul. Hvězdova

Typ: Další

Ghettofest se o svoje návštěvníky stará a chce, aby se na festivalu cítili dobře. Proto se na něm představí několik skvělých brněnských foodblogerů a foodnadšenců.

SEMTAM Lucie

Lucka si pro návštěvníky připravila repertoár z oblasti francouzské a korejské kuchyně. Návštěvníky Ghettofestu seznámí s takovými specialitami jako jsou Sardines a l’escabeche – kyselé sardinky, jihofrancouzský rajčatový koláč, marinované houby, zalouk-lilkový kaviár, lilkový tatin či japonský salát z fazolek. Prozradí Vám, co je to kimbap, rilettes a fougasse. A hlavně Vám dá ochutnat.

Laskominy od Maryny

Foodblogerka Maryna je známá především svým delikátním blogem Laskominy od Maryny. Ukázky z její kuchyně budou zahrnovat slané quiche, cheddarové sušenky, polentové sušenky, mrkvový dort, koláč z arašídového másla s čokoládou a rebarborový koláč.

http://www.laskominyodmaryny.cz/

Makronky od Hanky

Hanka, která funguje pod značkou Makronky od Hanky, bude krom sladkých francouzských dezertů oblažovat návštěvníky trubičkami, ovocnými košíčky a portugalskými pastely de nata.

https://www.facebook.com/makronkyodHanky?fref=ts

Magdalena a Napečeno do puntíku

Díky Magdaleně nebude o sladké v sobotu nouze. Těšit se můžete na banana bread se 70% čokoládu, bezinkové panna cotty, bábovičky s okvětními lístky růží, ořechový carrot cake a polentový citronový koláč.

https://www.facebook.com/napecenodopuntiku